Scribit Pro (2.0.1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Save
nl: Opslaan

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Services
nl: Diensten

en: About
nl: Over

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Audio description
nl: Audio-descriptie

en: Voice
nl: Stem

en: Subtitles
nl: Ondertitels

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
nl: Maximale afmetingen: %max_width x %max_height pixels

en: Maximum width: %max_width pixels
nl: Maximale breedte: %max_width pixels

en: Maximum height: %max_height pixels
nl: Maximale hoogte: %max_height pixels

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
nl: Kon de externe URL niet ophalen (@url).

en: You can link to media from the following services: @providers
nl: U kunt verwijzen naar media van de volgende bronnen: @providers

en: Something went wrong: @error
nl: Er is iets fout gegaan: @error

en: Online video accessible to all!
nl: Online video toegankelijk voor iedereen!

en: Scribit Pro Configuration
nl: Scribit Pro instellingen

en: Manage Scribit Pro configuration
nl: Scribit Pro instellingen beheren

en: Administer Scribit Pro configuration
nl: Scribit Pro instellingen beheren

en: English (EN)
nl: Engels (EN)

en: Dutch (NL)
nl: Nederlands (NL)

en: Flemish (BE)
nl: Vlaams (BE)

en: Swedish (SE)
nl: Zweeds (SE)

en: Scribit Pro formatter
nl: Scribit Pro-opmaakhulp

en: This video has already been submitted to Scribit Pro
nl: Deze video is reeds verstuurd naar Scribit Pro

en: Submit video to Scribit Pro
nl: Verstuur video naar Scribit Pro

en: Scribit Pro oEmbed URL
nl: Scribit Pro oEmbed-URL

en: Authentication for Scribit Pro has failed. Check your Scribit Pro login credentials and try again.
nl: Inloggen bij Scribit Pro is mislukt. Controleer uw login-gegevens en probeer het opnieuw.
