Scribit Pro (2.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Save
fa: ذخیره

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Details
fa: جزئیات

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض
