Scribit Pro (2.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Maximum height
ta: அதிகளவு உயரம்

en: Maximum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்
