Scribit Pro (2.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Details
ur: تفصیلات
