Scribit Pro (2.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Save
ar: حفظ

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Details
ar: التفاصيل

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض
