Scribit Pro (2.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Save
ast: Guardar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Details
ast: Detalles
