Scribit Pro (2.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Save
az: Saxla

en: Unknown
az: Naməlum

en: Details
az: Detallar

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik
