Scribit Pro (2.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: About
bn: সম্পর্কে
