Scribit Pro (2.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད
