Scribit Pro (2.0.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Save
cs: Uložit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Details
cs: Detaily

en: Services
cs: Služby

en: About
cs: Popis

en: pixels
cs: pixelů

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
