Scribit Pro (2.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
