Scribit Pro (2.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: About
el: Περί

en: Maximum height
el: Μέγιστο ύψος

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
