Scribit Pro (2.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Save
gl: Gardar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Details
gl: Detalles

en: Services
gl: Servizos

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
