Scribit Pro (2.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Details
gu: વિગતો

en: About
gu: વિશે
