Scribit Pro (2.0.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Language
hi: भाषा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Maximum height
hi: अधिकतम ऊंचाई

en: Maximum width
hi: अधिकतम चौड़ाई
