Scribit Pro (2.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Save
is: Vista

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Details
is: Nánar

en: About
is: Um
