Scribit Pro (2.0.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Save
jv: Simpen

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Details
jv: Lengkapé

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum
