Scribit Pro (2.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Details
ka: დეტალები

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
