Scribit Pro (2.0.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា
