Scribit Pro (2.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Urgent
kn: ತುರ್ತು
