Scribit Pro (2.0.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی
