Scribit Pro (2.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
