Scribit Pro (2.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
