Scribit Pro (2.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत
