Scribit Pro (2.0.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: About
my: အကြောင်း

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
