Scribit Pro (2.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Details
ne: विस्तृत

en: About
ne: बारेमा

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
