Scribit Pro (2.0.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Save
oc: Enregistrar

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Details
oc: Detalhs

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Services
oc: Servicis

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls

en: Maximum height
oc: Nautor maximala

en: Maximum width
oc: Largor maximala
