Scribit Pro (2.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Save
sq: Ruaj

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Details
sq: Hollësi

en: About
sq: Informacione
