Scribit Pro (2.0.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Save
sv: Spara

en: Unknown
sv: Okänd

en: Details
sv: Detaljer

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Services
sv: Tjänster

en: About
sv: Om

en: pixels
sv: pixlar

en: Maximum height
sv: Största höjd

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Urgent
sv: Brådskande

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
