Scribit Pro (2.0.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Save
tr: Kaydet

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: About
tr: Hakkında

en: pixels
tr: piksel

en: Maximum height
tr: En fazla yükseklik

en: Maximum width
tr: En fazla genişlik

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
tr: Maksimum boyut: %max_width x %max_height piksel

en: Maximum width: %max_width pixels
tr: Maksimum genişlik: %max_width piksel

en: Maximum height: %max_height pixels
tr: Maksimum yükseklik: %max_height piksel

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
tr: Uzak URL (@url) getirilemedi.
