Script Manager (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Position
fi: Sijoitus

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus
