Script Manager (2.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն
