Script Manager (2.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Position
ka: პოციზია
