Script Manager (2.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Position
tr: Konum

en: Visibility Conditions
tr: Görünürlük Koşulları

en: Visibility Condition
tr: Görünürlük Koşulu
