Script Manager (2.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Top
be: Верх

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Bottom
be: Знізу

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Script
be: Скрыпт
