Script Manager (2.0.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Top
te: పైన

en: Position
te: స్థానం

en: Add Script
te: స్క్రిప్టును చేర్చు
