Script Manager (2.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Top
bo: འགོ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Position
bo: གནས་ས
