Script Manager (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Position
cs: Pozice

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti
