Script Manager (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Name
hi: नाम

en: Top
hi: ऊपर

en: ID
hi: आईडी

en: Bottom
hi: तल

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Position
hi: स्थान

en: Visibility Conditions
hi: दृश्यता की स्थिति

en: Visibility Condition
hi: दृश्यता स्थिति
