Script Manager (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Name
ru: Название

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Visibility
ru: Видимость

en: Position
ru: Позиция

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Script
ru: Сценарий

en: Visibility Conditions
ru: Условия видимости

en: Visibility Condition
ru: Условие видимости
