Script Manager (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Position
ja: ポジション

en: Script Name
ja: スクリプト名

en: Scripts
ja: スクリプト

en: Add script
ja: スクリプト追加

en: Visibility Conditions
ja: 表示条件

en: Visibility Condition
ja: 表示条件
