Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: edit
ast: editar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Code
ast: Códigu

en: Other
ast: Otru
