Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: About
br: Diwar-benn
