Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Code
hy: Կոդ
