Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Roles
jv: Parāgā

en: Code
jv: Kode

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
