Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
