Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Code
ne: कोड

en: About
ne: बारेमा
