Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
