Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه
