Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Code
sr: Кôд
